مرجع تخصصی دانلود فیلم ایرانی و خارجی

دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی پات با کیفیت عالی


امیر توده روستا درباره ایده فیلمنامه گفت: همه‌ ما شاهد این هستیم که وقتی کسی کار ناشایستی انجام می‌دهد، او را با القابی خطاب قرار می‌دهیم که از واژه‌ سگ نیز در آن‌ها استفاده می‌شود. از سوی دیگر قصه سگ ولگرد صادق هدایت نیز بی‌تاثیر نبوده است، اگرچه این فیلم اقتباس مستقیمی از آن داستان نیست.

ساعد سهیلی درباره فیلم «پات» گفت: زمانی که این فیلم را می‌ساختیم من تازه بازیگر شده بودم و اگر این فیلم به گینس می‌رفت عنوان کم‌هزینه‌ترین فیلم را به دست می‌آورد. بیشترین هزینه فیلم فکر کنم مربوط به ماشینی بود که برای ایاب و ذهاب سگ به صحنه می‌آمد!

 

پات

اولین فیلم بلند سینمایی امیر توده‌روستا است و در خلاصه داستان آن آمده:«یک سگ، یک شهر بزرگ، سه زن و چند روز.» در این فیلم سگی به نام پات صاحبش را از دست می‌دهد و بعد از بیرون آمدن از خانه وارد زندگی‌های متفاوتی در شهر می‌شود و به این بهانه زندگی‌های جدیدی در این شهر را تجربه می‌کنیم.

 

 

«پات» اثری تجربی و نه چندان شگفت انگیز است که بر محوریت تجربه کارگردانی و تصویری کردن حضور یک حیوان بر پرده سینما به عنوان شخصیت اصلی قابل بررسی و توجه است اما از حیث فیلمنامه نویسی و پرداخت داستانی در حد یک ایده و دغدغه محترم باقی مانده و چندان نکته قابل توجهی در این حوزه را به خاطر متبادر نمی کند.

شناسنامه «پات»:
نویسنده و کارگردان: امیر توده روستا
بازیگران: ساعد سهیلی، مصطفی ساسانی، سونیا سنجری، نگار حسن زاده، جمشید نوری، ماندانا نصرتی، فهیمه دباغی، بابک حمیدی فرد، بهزاد اشکان، مریم موقر، صادق زمانی
خلاصه داستان: یک سگ، یک شهر بزرگ، سه زن و چند روز

باکس دانلود

دانلود با کیفیت 1080p

دانلود با کیفیت 72op

دانلود با کیفت 480P

 

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها