مرجع تخصصی دانلود فیلم ایرانی و خارجی

 دانلود فیلم Joker 2019 با دوبله فارسی

فیلم  جوکر۲۰۱۹
 پس از مدت ها انتظار و گمانه زنی های فراوان درباره ی فیلم مستقل جوکر و همچنین عوض شدن نقش های اصلی این فیلم بالاخره این عنوان ساخته شد. فیلم جوکر فیلمی مستقل است که از شخصیت جوکر نشات گرفته شده است و درباره ی این شخصیت داستان مستقلی را روایت می کند. داستان فیلم در دهه ی ۱۹۸۰ میلادی روایت می شود  و در شهر گاتهام جریان دارد. در ادامه با دانلود فیلم جوکر ۲۰۱۹ خواهیم دید که مردی به نام آرتور فلک که یک دلقک و کمدین شکست خورده است پس از این که در زندگی خود با اتفاقات تلخی روبرو می شود.
حدود هشتاد سال از انتشار اولین کامیک بوک بتمن می گذرد. این موضوع یعنی حدود هشتاد سال نیز از خلق شخصیت جوکر می گذرد البته با چند ماه فاصله .
چند ماه بیشتر از انتشار اولین نسخه کامیک بتمن نگذشته بود که احساس نیازی به وجود یک شخصیت منفی درخور شخصیت بتمن برای مقابله با وی در برابر او به شدت حس می شد.
جوکر2019
در همین حین بود که باب کین و بیل فینگر به فکر افتادند تا شخصیتی منفی را برای مقابله با بتمن خلق کنند که این ابر قهرمان نوظهور را در مقابله با شخصیت های منفی کلاسیک ناامید نکند.
شخصیت های منفی کلاسیکی که به فکر پول بودند یا قدرت و رویا یا بهتر بگوییم کابوس تسخیر دنیا را داشتند و سر اخر یا به دست قهرمان های کامیک از بین می رفتند یا اینکه پا به فرار می گذاشتند تا در قسمت های بعدی بتوانند باز هم قهرمان داستان را به چالش بکشند.
برای این کار این دو تهیه کننده به راجر رابینسون ۱۷ ساله و تازه کار اعتماد کردند و وی را به دیتکتیو کامیکز راه دادند تا برای آن ها این کاراکتر را خلق کند.
وی برای خلق این کاراکتر از فیلم مردی که می خندد و چهره کاراکتر کنراد فایت استفاده کرد و این چهره را با ترکیب با چهره برگ های جوکر در ورق های به چهره جوکر تبدیل کرد.
لینک های دانلود جوکر۲۰۱۹
دانلود با دوبله فارسی اختصاصی 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها