مرجع تخصصی دانلود فیلم ایرانی و خارجی

دانلود فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا

دانلود فیلم آخرین بار کی سحر رو دیدی

.

معرفی فیلم آخرین بار کی سحر رو دیدی

فیلم سینمایی «آخرین بار کی سحر رو دیدی» به کارگردانی فرزاد موتمن و تهیه کنندگی سعید عصمتی سرانجام پس از سه سال که در نوبت اکران قرار داشت در شهریور 97 اکران عمومی شد. و توانست حدود 163 میلیون تومان فروش داشته باشد. فریبرز عرب نیا در سومین همکارى خود با مؤتمن نقش یک بازپرس آگاهی را ایفا می کند. از نکات جالب توجه فیلم این است که یک صحنه از این فیلم با الهام از ماجرای قتل دختری در پل مدیریت که در سال 90 با 26 ضربه چاقوی هم‌ دانشگاهی‌ اش به قتل رسید، ساخته شده است.

نظر کارگردان در مورد فیلم

« آخرین بار سحر را …» یک فیلم پلیسی با پس زمینه قوی اجتماعی است. قصه این فیلم معضلی را مطرح می کند که همه باید نسبت به آن حساس باشند. اما آن چیزی که بیشتر از همه در این فیلم برای من جذابیت داشت این بود که همیشه می خواستم فیلمی با تم جستجو بسازم که در این فیلم محقق شد.

سایر عوامل تولید

کارگردان: فرزاد مؤتمن، تهیه کنندگان: سعید عصمتى، فرزاد مؤتمن، فیلمنامه: امیر عربى، مدیر فیلمبردارى: بهرام بدخشانى و مرتضی غفوری، آهنگساز: بابک میرزاخانی، ترکیب و طراحی صدا: آرش قاسمی، صدابردار: رشید دانشمند، چهره پرداز: میشا جودت، طراح صحنه و لباس: جهانگیر میرزاجانى، تدوین: ژیلا ایپکچى، مدیر تولید: فرهاد کی نژاد، دستیار کارگردان و برنامه ریز: علی جناب و منصور میرشکاری، منشی صحنه: سعیده دلیریان، تدارکات: مسعود شرفی کیا، مشاور رسانه ای: مریم نراقی، عکاس: پویا شاه جهانى.

 

 

 

گالری عکس های فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی

دانلود فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی

فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی

دانلود آخرین بار کی سحر را دیدی

آخرین بار کی سحر را دیدی

 

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها